LOREA skrinka s umývadlom 101x46x51, 5cm (80+20cm), ľavá, biela mat LE080-3131-L-01
LOREA skrinka s umývadlom 101x46x51, 5cm (80+20cm), ľavá, biela mat LE080-3131-L-01
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LE080-3131-L-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LOREA |
| Rozměr | 101x46x51,5 cm |
| Šířka | 1010 mm |
| Výška | 460 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Hmotnost / ks | 51.1690 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913977763 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
6,14 €
MURALES nábytkový sifón šetriaci miesto, 1"1/4, odpad 32mm, biela 151.032.0
expedícia do 8 dní21,06 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
Mohlo by vás zaujímať
1 067,00 €
Pri platbe vopred iba 1 012,00 €
395,90 €
Pri platbe vopred iba 369,00 €


