PLATO doska Rockstone 1400x24x360mm, biela mat PL146-0101
PLATO doska Rockstone 1400x24x360mm, biela mat PL146-0101
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PL146-0101 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | Desky PLATO |
| Rozměr | 140x2,4x36 cm |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 24 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 26.4000 kg |
| EAN | 8590913936654 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Doporučujeme přikoupit
67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
HANG držiak uterákov pod umývadlo 460x98mm, čierna mat
na objednávku33,44 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
Podperná konzola 305x160x32mm, pozinkovaná oceľ, 1 ks 30386
expedícia do 8 dní7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
Mohlo by vás zaujímať
328,03 €
Pri platbe vopred iba 311,00 €
PREMIO doska kompozit 122x1, 2x48, 5cm, čierna mat PRE120-3535 58205
expedícia do 8 dní284,28 €
Pri platbe vopred iba 270,00 €
SKA doska 1206x463mm, rockstone, biela mat SKA120-0101
na objednávku266,48 €
Pri platbe vopred iba 253,00 €

