LOREA skrinka s umývadlom 101x46x51, 5cm, ľavá, dub alabama/biela mat LE070-2231-L-02
LOREA skrinka s umývadlom 101x46x51, 5cm, ľavá, dub alabama/biela mat LE070-2231-L-02
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LE070-2231-L-02 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LOREA |
| Rozměr | 101x46x51,5 cm |
| Šířka | 1010 mm |
| Výška | 460 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky a dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Hmotnost / ks | 53.2080 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913977732 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
ESPACE skrinka 50x172x32cm, 2x dvierka, ľavá/pravá, dub alabama ESC450-2222
expedícia do 8 dní431,91 €
Pri platbe vopred iba 410,00 €
ARECA umývadlo, liaty mramor, 101x51, 5cm, ľavé, biela AC101L
expedícia do 8 dní209,56 €
Pri platbe vopred iba 199,00 €
BELLA držiak uterákov na bok skrinky 250mm, chróm FA115
expedícia do 8 dní35,40 €
Pri platbe vopred iba 34,00 €
Mohlo by vás zaujímať
FILENA vysoká skrinka 35x140x30cm, biela FID3540B
na objednávku501,30 €
Pri platbe vopred iba 476,00 €
LOREA skrinka s umývadlom 121x46x51, 5cm, pravá, dub collingwood/čierna mat LE090-1935-R-03
expedícia do 8 dní673,11 €
Pri platbe vopred iba 622,00 €


