LOREA skrinka s umývadlom 121x46x51, 5cm, ľavá, dub collingwood/čierna mat LE090-1935-L-03
LOREA skrinka s umývadlom 121x46x51, 5cm, ľavá, dub collingwood/čierna mat LE090-1935-L-03
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LE090-1935-L-03 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LOREA |
| Rozměr | 121x46x51,5 cm |
| Šířka | 1210 mm |
| Výška | 460 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Collingwood |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky a dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Hmotnost / ks | 62.5030 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913977886 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | černá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
6,59 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
540,08 €
Pri platbe vopred iba 499,00 €
BELLA držiak uterákov na bok skrinky 250mm, chróm FA115
expedícia do 8 dní35,40 €
Pri platbe vopred iba 34,00 €
MURALES nábytkový sifón šetriaci miesto, 1"1/4, odpad 32mm, biela 151.032.0
expedícia do 8 dní21,06 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
Mohlo by vás zaujímať
138,40 €
Pri platbe vopred iba 131,00 €
EZARA umývadlová skrinka 99,8x52x46cm, dub cuneo EZ101-2525
expedícia do 8 dní423,03 €
Pri platbe vopred iba 401,00 €
Kúpeľňový set NIRONA 100, dub sherwood KSET-064 KSET-064
na objednávku1 493,80 €
Pri platbe vopred iba 1 380,00 €


