LOREA skrinka s umývadlom 121x46x51, 5cm, pravá, dub collingwood/čierna mat LE090-1935-R-03
LOREA skrinka s umývadlom 121x46x51, 5cm, pravá, dub collingwood/čierna mat LE090-1935-R-03
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LE090-1935-R-03 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LOREA |
| Rozměr | 121x46x51,5 cm |
| Šířka | 1210 mm |
| Výška | 460 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Collingwood |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky a dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Hmotnost / ks | 62.5030 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913977893 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | černá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
6,59 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
540,08 €
Pri platbe vopred iba 499,00 €
6,14 €
LOREA LED pásik 121cm, 1,2W, studená biela LED125 58617
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, antracit - W110-1200-600-2600-66
expedícia do 10 dní171,11 €
Mexen Sol elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, čierny - W125-1200-500-2600-70
expedícia do 10 dní222,51 €


