LORO obdĺžnikový sprchovací kút 1000x800mm
LORO obdĺžnikový sprchovací kút 1000x800mm
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GN4510-03 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | LORO |
| Rozměr | 100x80 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Skládací |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 870 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 64.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913124389 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Zalamovací |
Doporučujeme přikoupit
VARESA spŕch. vanička z liateho mramoru so záklopom, obdĺžnik 100x80x4cm, biela 71605
expedícia do 8 dní384,29 €
Pri platbe vopred iba 356,00 €
116,20 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €
Mohlo by vás zaujímať
548,01 €
Pri platbe vopred iba 507,00 €
ROTA BLACK vaňová zástena otočná 750mm, číre sklo FB750
expedícia do 8 dní159,91 €
Pri platbe vopred iba 148,00 €
LORO vaňová zástena 750mm, číre sklo GN1175
expedícia do 8 dní145,03 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €

