LORO sprchové dvere skladacie pre rohový vstup 1000mm, číre sklo
LORO sprchové dvere skladacie pre rohový vstup 1000mm, číre sklo
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GN4710 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | LORO |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Dveře do kombinace |
| Typ otevírání | Skládací |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 34.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913120459 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Skládací |
Doporučujeme přikoupit
LORO sprchové dvere skladacie pre rohový vstup 700mm, číre sklo GN4770
expedícia do 8 dní273,88 €
Pri platbe vopred iba 256,00 €
LORO sprchové dvere skladacie pre rohový vstup 800mm, číre sklo GN4780
expedícia do 8 dní283,79 €
Pri platbe vopred iba 265,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY GOLD MATT sprchové dvere do niky 1000mm, číre sklo, pravé GT1210CR-G
expedícia do 8 dní503,27 €
Pri platbe vopred iba 465,00 €
TRINITY GOLD MATT sprchové dvere do niky 1100mm, matné sklo, ľavé GT1211ML-G
expedícia do 8 dní547,03 €
Pri platbe vopred iba 505,00 €
TRINITY CHROME sprchové dvere do niky 1100mm, číre sklo, ľavé GT1211CL-CH
expedícia do 8 dní485,90 €
Pri platbe vopred iba 449,00 €


