LOTTA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm LT742
LOTTA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm LT742
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-LT742 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | LOTTA |
| Šírka | 125 mm |
| Výška | 175 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Tlakový |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Dvojcestné |
| Prietok (3 bar) | 21.800 l/min |
| Hmotnosť / ks | 1.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913854873 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Vývod sprchy, okrúhly, tenká krytka, chróm SG202
expedícia do 8 dní21,00 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
Držiak sprchy okrúhly, pevný, s vyústením, chróm SG203
expedícia do 8 dní30,59 €
Pri platbe vopred iba 29,00 €
Podobný tovar
LOTTA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm LT742
expedícia do 8 dní60,61 €
Pri platbe vopred iba 58,00 €
DAPHNE podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm DH942
expedícia do 8 dní86,15 €
Pri platbe vopred iba 82,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Velar sprchovací kút 150x100 cm, transparent, brúsená meď 871-150-100-01-65
expedícia do 10 dní579,43 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Velar 150 x 100 cm, grafit, kartáčovaná meď - 871-150-100-41-65
expedícia do 10 dní603,71 €

