LOTTA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, otočný prepínač, chróm
LOTTA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, otočný prepínač, chróm
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-LT745 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | LOTTA |
| Záruka | 4 roky |
| Šířka | 160 mm |
| Výška | 160 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | 2 výstupy |
| EAN | 8590913146350 |
| Taric | 84818011 |
| Hmotnost / ks | 1.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
.
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
FLEX sprchová nerezová hadica s dvojitým zámkom, 150 cm 11073
expedícia do 8 dní5,68 €
Pri platbe vopred iba 5,00 €
Hlavová sprcha, otočný kĺb, priemer 300mm, chróm SC113
expedícia do 8 dní27,79 €
Pri platbe vopred iba 26,00 €
Podobný tovar
LOTTA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm LT742
expedícia do 8 dní60,61 €
Pri platbe vopred iba 58,00 €
Mohlo by vás zaujímať
LOTTA podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm LT741
expedícia do 8 dní33,94 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
DAPHNE podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm DH841
expedícia do 8 dní59,47 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
FACTOR podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm FC642
expedícia do 8 dní112,84 €
Pri platbe vopred iba 107,00 €

