Lucis Line obdĺžnikový sprchovací kút 1200x700mm L/P variant DL1215DL3215
Lucis Line obdĺžnikový sprchovací kút 1200x700mm L/P variant DL1215DL3215
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-DL1215DL3215 |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | LUCIS LINE |
| Rozmer | 120x70 cm |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 700 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 475 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 72.0200 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913900457 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Príslušenstvo
102,83 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
MANUS PIASTRA nerezový sprchový kanálik s roštom pre dlažbu, 1050x130x55 mm GMP86
expedícia do 8 dní247,45 €
Pri platbe vopred iba 231,00 €
MANUS QUADRO nerezový sprchový kanálik s roštom, 1050x130x55 mm GMQ36
expedícia do 8 dní234,24 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
LUCIS LINE hranaté madlo, 20x340x36mm, pár, chróm 92888
na objednávku46,63 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen C22 doskový radiátor 600 x 400 mm, bočné pripojenie, 661 W, biely - W422-060-040-00
expedícia do 10 dní63,37 €
Mexen C22 doskový radiátor 600 x 500 mm, bočné pripojenie, 826 W, antracit W422-060-050-66
expedícia do 10 dní100,15 €


