LUCIS LINE skladacie sprchové dvere 900mm, číre sklo DL2815
LUCIS LINE skladacie sprchové dvere 900mm, číre sklo DL2815
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-DL2815 |
ANIMÁCIA

Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | LUCIS LINE |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Dvere do niky |
| Typ otvárania | Skladacie |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 675 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 4 mm |
| Inštalačná šírka od | 870 mm |
| Inštalačná šírka do | 910 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 23.9900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729052562 |
| Taric | 76109090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Príslušenstvo
56,80 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
LUCIS LINE hranaté madlo, 20x340x36mm, pár, chróm 92888
na objednávku46,63 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
ARENA sprchová vanička z liateho mramoru so záklopom, štvorec 90x90x4cm, biela 71601
expedícia do 8 dní334,76 €
Pri platbe vopred iba 310,00 €
MANUS QUADRO nerezový sprchový kanálik s roštom, 750x130x55 mm GMQ33
expedícia do 8 dní211,10 €
Pri platbe vopred iba 197,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ZOOM LINE sprchové dvere 900mm, číre sklo ZL1290
expedícia do 8 dní389,38 €
Pri platbe vopred iba 361,00 €
ZOOM sprchové dvere skladacie 900mm, číre sklo, ľavé ZL4915L
expedícia do 8 dní389,38 €
Pri platbe vopred iba 361,00 €


