Lucis Line trojstenný sprchovací kút 1300x900x900mm L/P variant DL1315DL3415DL3415
Lucis Line trojstenný sprchovací kút 1300x900x900mm L/P variant DL1315DL3415DL3415
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-DL1315DL3415DL3415 |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | LUCIS LINE |
| Rozmer | 130x90 cm |
| Šírka | 1300 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Trojstenné |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 525 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 122.9900 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913901355 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
267,27 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €
IRENA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 130x90x3, 5cm HI13090
expedícia do 8 dní441,04 €
Pri platbe vopred iba 412,00 €
260,66 €
Pri platbe vopred iba 243,00 €
Mohlo by vás zaujímať
THRON LINE SQUARE obdĺžnikový sprchovací kút 1200x1000mm, hranaté pojazdy TL1210-5002
expedícia do 8 dní714,42 €
Pri platbe vopred iba 660,00 €
THRON LINE ROUND obdĺžnikový sprchovací kút 1600x700mm, okrúhle pojazdy TL1670-5005
expedícia do 8 dní731,44 €
Pri platbe vopred iba 676,00 €
EASY LINE trojstenný sprchovací kút 1200x700mm, L/P variant, Brick sklo EL1238EL3138EL3138
expedícia do 8 dní724,15 €
Pri platbe vopred iba 669,00 €


