Lucis Line trojstenný sprchovací kút 1500x1000x1000mm DL4215DL3515DL3515
Lucis Line trojstenný sprchovací kút 1500x1000x1000mm DL4215DL3515DL3515
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-DL4215DL3515DL3515 |
ANIMÁCIA

Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | LUCIS LINE |
| Rozmer | 150x100 cm |
| Šírka | 1600 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Trojstenné |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Šírka vstupu | 560 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 132.1000 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913901164 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
MANUS QUADRO nerezový sprchový kanálik s roštom, 1250x130x55 mm GMQ38
expedícia do 8 dní267,27 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €
IRENA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 150x100x3, 5cm HI150100
expedícia do 8 dní632,66 €
Pri platbe vopred iba 590,00 €
MANUS PIASTRA nerezový sprchový kanálik s roštom pre dlažbu, 1250x130x55 mm GMP88
expedícia do 8 dní280,49 €
Pri platbe vopred iba 262,00 €
Mohlo by vás zaujímať
THRON LINE SQUARE obdĺžnikový sprchovací kút 1300x1000mm, hranaté pojazdy TL1310-5002
expedícia do 8 dní731,79 €
Pri platbe vopred iba 676,00 €
EASY LINE trojstenný sprchovací kút 1500x900mm, L/P variant, číre sklo EL1515EL3315EL3315
expedícia do 8 dní790,14 €
Pri platbe vopred iba 730,00 €
EASY LINE obdĺžnikový sprchovací kút 900x1000mm, skladacie dvere, L/P variant, číre sklo
expedícia do 8 dní502,91 €
Pri platbe vopred iba 465,00 €


