MANUEL WC kombi, dvojtlačidlo 3/6l, spodný odpad, biela PS8814
MANUEL WC kombi, dvojtlačidlo 3/6l, spodný odpad, biela PS8814
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-PS8814 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 38x74,5x66 cm |
| Šířka | 380 mm |
| Výška | 745 mm |
| Hloubka | 660 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Standard |
| Objem splachovací vody | Splachování 3 l, Splachování 6 l |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Odpad spodní |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / ks | 26.3700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913964169 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Typ oplachu | Klasický |
| Farba keramiky | bílá |
| Prevedenie klozetu | komplet |
| Typ odpadu | svislý |
Príslušenstvo
14,87 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ARCO rohový ventil A-80 1/2"x3/8" s filtrom, anticalc, chróm 02402MAC
expedícia do 8 dní9,96 €
Pri platbe vopred iba 9,00 €
Podstavec na toaletu, 44,5x28x20 cm, biela ST002
expedícia do 8 dní24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
Mohlo by vás zaujímať
VERMET WC nádržka vrátane splachovacieho mechanizmu, biela VR038-208
expedícia do 8 dní62,90 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
JALTA WC kombi, Rimless, spodný/zadný odpadPB103RW
expedícia do 8 dní184,12 €
Pri platbe vopred iba 175,00 €


