MATEO vykurovacie teleso 500x1047 mm, 508 W, antracit MO502
MATEO vykurovacie teleso 500x1047 mm, 508 W, antracit MO502
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MO502 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | MATEO |
| Rozmer | 500x1047 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 1047 mm |
| Objem | 5.00 l |
| Farba | Antracit |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Rámové |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 400 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia | 465 mm |
| Výkon | 508 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 13.8000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913852688 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
348,31 €
Pri platbe vopred iba 330,00 €
LIKIDO nemrznúca teplonosná zmes do vykurovacích telies, 2 l LIKIDO
expedícia do 8 dní37,74 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
188,20 €
Pri platbe vopred iba 179,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ZIG vykurovacie teleso 500x1096 mm, 406 W, biela ZG511
na objednávku248,69 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €
DENALI vykurovacie teleso 550x904mm, 292 W, strieborná štrukturálna (B-609SS) DN609SS
expedícia do 8 dní391,00 €
Pri platbe vopred iba 371,00 €
METRO DOS vykurovacie teleso 500x1100 mm, čierna mat IR432TB
expedícia do 8 dní223,79 €
Pri platbe vopred iba 212,00 €


