METRO DOS vykurovacie teleso 500x1100mm, chróm IR432R
METRO DOS vykurovacie teleso 500x1100mm, chróm IR432R
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IR432R |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | METRO DOS |
| Rozmer | 500x1100 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 1100 mm |
| Objem | 3.50 l |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 400 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia | 470 mm |
| Výkon | 343 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 8.3000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913911804 |
| Taric | 73221900 |
| Farba radiátora | chrom |
| Prípojovací rozstup 50mm | ne |
Doporučujeme přikoupit
120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
348,31 €
Pri platbe vopred iba 330,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Lunar T s pravými pántami 125 x 90 cm, priehľadný, biely - 834T-125-090-20-00-P
expedícia do 10 dní527,14 €
Sprchovací kút Mexen Lunar T s pravými pántami 125 x 90 cm, priehľadný, strieborná metalíza - 834T-125-090-95-00-P
expedícia do 10 dní550,70 €
Sprchovací kút Mexen Lunar T s pravým pántom 125 x 90 cm, priehľadný, kartáčovaná meď - 834T-125-090-65-00-P
expedícia do 10 dní577,18 €


