METRO vykurovacie teleso 450x890 mm, chróm 0411-03
METRO vykurovacie teleso 450x890 mm, chróm 0411-03
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-0411-03 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | METRO |
| Rozmer | 450x890 mm |
| Šírka | 450 mm |
| Výška | 890 mm |
| Objem | 2.60 l |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 200 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia | 420 mm |
| Výkon | 239 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 7.3900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913833977 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | chrom |
| Prípojovací rozstup 50mm | ne |
Doporučujeme přikoupit
348,31 €
Pri platbe vopred iba 330,00 €
KTX vykurovacia tyč s termostatom, 200 W, chróm KTX-C-200
expedícia do 8 dní120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
Mohlo by vás zaujímať
1 156,15 €
Pri platbe vopred iba 1 070,00 €
SANSWISS CADURA Jednokrídlové dvere pravé / 1 strana rohového vstupu aluchróm CA1CD0905087
na objednávku1 005,86 €
Pri platbe vopred iba 931,00 €
SANSWISS CADURA Jednokrídlové dvere ľavé / 1 strana rohového vstupu aluchróm CA1CG0905068
na objednávku1 005,86 €
Pri platbe vopred iba 931,00 €


