MIKELA stojanková drezová batéria s výsuvnou sprškou, gun metal 1106-30GM
MIKELA stojanková drezová batéria s výsuvnou sprškou, gun metal 1106-30GM
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1106-30GM |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 101 mm |
| Výška | 414 mm |
| Hloubka | 261 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 218 mm |
| Ostatní | Výsuvná hubice/sprcha, Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 3.4200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913997792 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
| Farba batérie | šedá |
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil 1/2'x3/8', bez matky, okrúhly, chróm 5317
expedícia do 8 dní10,48 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Podobný tovar
HEBE stojanková drezová batéria so spŕškou, čierna mat HT430B
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Helios elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, čierny - W103-1200-500-2600-70
expedícia do 10 dní183,32 €

