TRONA stojanková drezová batéria, čierna mat JK649B
TRONA stojanková drezová batéria, čierna mat JK649B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-JK649B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 381 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 263 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 1.7200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913998539 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba batérie | černá |
Doporučujeme přikoupit
ARCO rohový ventil A-80 1/2"x3/8", anticalc, čierna 202511
expedícia do 8 dní25,26 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
Podobný tovar
FLAWO stojanková drezová batéria s výsuvnou sprškou, čierna mat FR576B
expedícia do 8 dní156,19 €
Pri platbe vopred iba 148,00 €
Mohlo by vás zaujímať

