MILA dávkovač mydla na postavenie, čierna/keramika 2163501
MILA dávkovač mydla na postavenie, čierna/keramika 2163501
| Výrobca: | Výrobca: Ridder |
| Kód: | Kód: UBC-2163501 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Séria | MILA |
| Rozmer | 95x175x95 mm |
| Šírka | 95 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hĺbka | 95 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika, Oceľ |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Objem dávkovača | 250 ml |
| Hmotnosť / ks | 0.4500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956168333 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
Podobný tovar
LUCREZIA dávkovač mydla na postavenie, keramika LC80
expedícia do 8 dní19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
CHLOÉ dávkovač mydla na postavenie, biela mat CH031
expedícia do 8 dní14,05 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Korpus umývadlovej skrinky Mexen Box-A 70 cm, 1 zásuvka, matná biela - 91AX0-0700-470-1-01
expedícia do 10 dní209,10 €
Mexen Orio kúpeľňová skrinka pod umývadlo 70 cm s pracovnou doskou, 1 zásuvka, lesklá biela - 91A10-07047-1-BFC00
expedícia do 10 dní312,15 €


