MINOS keramické umývadlo 40x22 cm ľavé 4759
MINOS keramické umývadlo 40x22 cm ľavé 4759
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-4759 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SMALL |
| Rozmer | 40x10x22 cm |
| Šírka | 400 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hĺbka | 220 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Typ umývadla | Umývadielko (malé) |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 7.6400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913920318 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
26,51 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Podobný tovar
AMAROK umývadlo 40x11x22cm, liaty mramor, biela, batéria vľavo AR400
expedícia do 8 dní95,35 €
Pri platbe vopred iba 90,00 €
ZOE keramické umývadlo 37x9x18 cm, otvor pre batériu vľavo AR496
expedícia do 8 dní69,73 €
Pri platbe vopred iba 66,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Skladací sprchovací kút Mexen Exo 95 x 95 cm, priehľadný, zlatý - 816-095-095-50-00
expedícia do 10 dní424,05 €
Sprchovací kút Mexen Mist-B s výklopným mechanizmom 100 x 100 cm, priehľadný, čierny - 8A2T-100-100-70-00
expedícia do 10 dní385,79 €


