MIRAI vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, krytka čierna mat 59337
MIRAI vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, krytka čierna mat 59337
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-72730B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Barva | Černá |
| Materiál | Plast |
| Sifon pro otvor vaničky | 90 mm |
| Průměr odpadu | 40 mm |
| Výbava | Nízký |
| Hmotnost / ks | 0.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729078555 |
| Taric | 74122000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
Mohlo by vás zaujímať
Vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, krytka čierna mat 59134
expedícia do 8 dní22,63 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
FLEXIA GEBERIT vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, krytka nerez mat 17731
expedícia do 8 dní54,28 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, nízky, krytka nerez lesk 59137
expedícia do 8 dní19,50 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €

