MIRRÓ galerka s LED osvetlením, 100x70x16cm, dub alabama MC100-0022
MIRRÓ galerka s LED osvetlením, 100x70x16cm, dub alabama MC100-0022
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MC100-0022 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | MIRRÓ |
| Rozmer | 100x70x16 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hĺbka | 160 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ osvetlenia | LED |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Príkon | 10.00 W |
| Farba LED | Studená biela (5 700 - 6 500 K) |
| Svietivosť | 791 lm |
| Výbava | Osvetlenie, Integrovaná el. zásuvka, Obojstranné zrkadlové dvierka, Spomaľovacie pánty |
| Hmotnosť / ks | 31.5000 kg |
| EAN | 8590913940446 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
RIWA otvorená polica 30x70x15cm, dub alabama RIW300-0022
expedícia do 8 dní133,06 €
Pri platbe vopred iba 126,00 €
RIWA otvorená polica 20x70x15 cm, ľavá/pravá, dub alabama RIW250-0022
expedícia do 8 dní99,26 €
Pri platbe vopred iba 94,00 €
Bezdotyková senzorová sada na osvetlenie galerky SZ700
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Mohlo by vás zaujímať
AROWANA zrkadlo v ráme 1000x500mm, čierna mat AWB1050
expedícia do 8 dní106,38 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €
622,27 €
Pri platbe vopred iba 590,00 €
237,67 €
Pri platbe vopred iba 225,00 €


