MIRRÓ galerka s LED osvetlením, 50x70x16cm, ľavá/pravá, dub strieborný MC050-0011
MIRRÓ galerka s LED osvetlením, 50x70x16cm, ľavá/pravá, dub strieborný MC050-0011
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MC050-0011 |
Dostupnosť:
na objednávku
- 3 výškovo nastaviteľné sklenené police
- pánty BLUM s tlmením Blumotion
- v cene LED osvetlenie nad galerka
- kovová úchytka pre jednoduché otváranie
- zapnutie / vypnutie osvetlenia cez externý vypínač
- pravé alebo ľavé otváranie
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | MIRRÓ |
| Rozmer | 50x70x16 cm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hĺbka | 160 mm |
| Farba | Šedá |
| Dekor | Dub strieborný |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Typ osvetlenia | LED |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Príkon | 6.00 W |
| Farba LED | Studená biela (5 700 - 6 500 K) |
| Svietivosť | 457 lm |
| Výbava | Osvetlenie, Integrovaná el. zásuvka, Obojstranné zrkadlové dvierka, Spomaľovacie pánty |
| Hmotnosť / ks | 16.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913896842 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | šedá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
133,06 €
Pri platbe vopred iba 126,00 €
83,26 €
Pri platbe vopred iba 79,00 €
Bezdotyková senzorová sada na osvetlenie galerky SZ700
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PIRI zrkadlo s LED osvetlením 50x70cm PR500
expedícia do 8 dní248,69 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €
LINEX galerka s LED osvetlením, 60x70x15cm, ľavá/pravá, biela LX060-0030
expedícia do 8 dní483,51 €
Pri platbe vopred iba 459,00 €
GEMINI LED podsvietené zrkadlo 600x800mm GM060
expedícia do 8 dní192,84 €
Pri platbe vopred iba 183,00 €


