MIRRÓ galerka s LED osvetlením, 60x70x16cm, ľavá/pravá, borovica rustik MC060-0016
MIRRÓ galerka s LED osvetlením, 60x70x16cm, ľavá/pravá, borovica rustik MC060-0016
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MC060-0016 |
Dostupnosť:
na objednávku
- 3 výškovo nastaviteľné sklenené police
- pánty BLUM s tlmením Blumotion
- v cene LED osvetlenie nad galerka
- kovová úchytka pre jednoduché otváranie
- zapnutie / vypnutie osvetlenia cez externý vypínač
- pravé alebo ľavé otváranie
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | MIRRÓ |
| Rozmer | 60x70x16 cm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hĺbka | 160 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Borovica rustik |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Typ osvetlenia | LED |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Príkon | 6.00 W |
| Farba LED | Studená biela (5 700 - 6 500 K) |
| Svietivosť | 457 lm |
| Výbava | Osvetlenie, Integrovaná el. zásuvka, Obojstranné zrkadlové dvierka, Spomaľovacie pánty |
| Hmotnosť / ks | 19.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913896880 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Police ku galerke, vrátane uchytenia, 60cm, chróm SH060
expedícia do 8 dní20,63 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
133,06 €
Pri platbe vopred iba 126,00 €
83,26 €
Pri platbe vopred iba 79,00 €
Mohlo by vás zaujímať
524,44 €
Pri platbe vopred iba 497,00 €
PLAIN zrkadlo 60x90cm, zaguľatené rohy, bez úchytu 1501-28
expedícia do 8 dní35,55 €
Pri platbe vopred iba 34,00 €
403,46 €
Pri platbe vopred iba 383,00 €


