MITIA sprchová vanička z liateho mramoru, štvorec 90x90cm, čierna PMC9090
MITIA sprchová vanička z liateho mramoru, štvorec 90x90cm, čierna PMC9090
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-PMC9090 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | MITIA |
| Rozměr | 90x90x2,6 cm |
| Délka | 900 mm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 26 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Litý mramor |
| Tvar | Čtvercové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Reliéf (povrch) dna | Dekor kámen |
| Balení obsahuje | Kryt sifonu |
| Hmotnost / ks | 45.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913893131 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | černá |
| Materiál | mramor |
Príslušenstvo
22,13 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
24,78 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
Mohlo by vás zaujímať
MITIA sprchová vanička z liateho mramoru, štvorec 90x90cm, biela PMB9090
expedícia do 8 dní285,78 €
Pri platbe vopred iba 267,00 €
GALLET sprchová vanička z liateho mramoru, štvorec 90x90cm GQ9090 57423
expedícia do 8 dní208,13 €
Pri platbe vopred iba 194,00 €
ANETA90 sprchová vanička z liateho mramoru, štvorec 90x90x4cm GA009
expedícia do 8 dní260,99 €
Pri platbe vopred iba 244,00 €

