MODO keramické umývadlo na dosku 50x35cm, bez otvoru, blush mat
MODO keramické umývadlo na dosku 50x35cm, bez otvoru, blush mat
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9884024 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | MODO COLOR |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 50x13x35 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 350 mm |
| Barva | Červená/Růžová |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| EAN | 8057729357214 |
| Taric | 69109000 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 16.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | červená/růžová |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
GSI umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, keramická zátka, 5-65mm, blush mat PVC24
expedícia do 8 dní81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
Mohlo by vás zaujímať
504,87 €
Pri platbe vopred iba 479,00 €
494,19 €
Pri platbe vopred iba 469,00 €
504,87 €
Pri platbe vopred iba 479,00 €

