MODO keramické umývadlo na dosku 60x35cm, bez otvoru, creta mat
MODO keramické umývadlo na dosku 60x35cm, bez otvoru, creta mat
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9883008 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | MODO COLOR |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 60x13x35 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 350 mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| EAN | 8057729357016 |
| Taric | 69109000 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 16.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
.
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | béžová |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Neuzatvárateľná výpusť, mosadz/keramická zátka, creta mat PVC08
expedícia do 8 dní81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
Mohlo by vás zaujímať
433,71 €
Pri platbe vopred iba 411,00 €
497,74 €
Pri platbe vopred iba 472,00 €
408,79 €
Pri platbe vopred iba 388,00 €

