NUBES keramické umývadlo 60x50cm, brúsená spodná hrana, 3 otvory biela ExtraGlaze 96319311
NUBES keramické umývadlo 60x50cm, brúsená spodná hrana, 3 otvory biela ExtraGlaze 96319311
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-96319311 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES |
| Rozměr | 60x19x50 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 20.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590018774 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
NUBES čelný držiak uterákov 60cm, čierna PANB60N
na objednávku159,74 €
Pri platbe vopred iba 152,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen CV21 doskové vykurovacie teleso 500x400, spod. príp., 443 W, čierne W621-050-040-70
na objednávku112,59 €
Mexen CV33 doskový radiátor 500 x 2600 mm, spodné pripojenie, 5255 W, biely W633-050-260-00
na objednávku452,64 €


