NEON skrinka s keramickým umývadlom 50x41,5 cm, biela 501.114.0
NEON skrinka s keramickým umývadlom 50x41,5 cm, biela 501.114.0
| Výrobca: | Výrobca: Bruckner |
| Kód: | Kód: UBC-501.114.0 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Séria | NEON |
| Rozmer | 50x53,8x41,5 cm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 538 mm |
| Hĺbka | 415 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Hmotnosť / ks | 32.4000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913947360 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, chróm 151.307.1
expedícia do 8 dní18,23 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Aqualine Nerezový vstavaný drez 57x18x45 cm AQ5745B
expedícia do 8 dní36,59 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €
TEKA Universal Nerezový drez 1B CN (EA56440T) 40109616
expedícia do 14 dní72,04 €
Pri platbe vopred iba 65,00 €


