NIRONA umývadlová skrinka 57x51,5x43 cm, dub Mocca (NR061) NR060-1212
NIRONA umývadlová skrinka 57x51,5x43 cm, dub Mocca (NR061) NR060-1212
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-NR060-1212 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Závesná skrinka pod umývadlo
- 2x zásuvka
- výsuv BLUM TANDEMBOX Antara s funkciou tlmenia BLUMOTION s doživotnou zárukou
- Umývadlo nie je súčasťou skrinky
Namiesto umývadlá možno použiť Rockstone dosku. V prípade záujmu si vyberte farbu podľa vzorkovníka tu a pre nacenenie a objednanie kontaktujte predajné oddelenie.
Nábytok je dodávaný v zmontovanom stave, pripravený na okamžitú inštaláciu.
Nábytok inštalujte na rovnú stenu. Pri skrúteniu korpusu skrinky môže dôjsť k poruche funkcie aretačnej mechanizmov. Nevystavujte nábytok trvalej vlhkosti a styku s vodou.
Po použití kúpeľňu riadne odvetrajte. Proti prípadnému zatekaniu do skrinky použite silikónový tmel.
Nábytok inštalujte na rovnú stenu. Pri skrúteniu korpusu skrinky môže dôjsť k poruche funkcie aretačnej mechanizmov. Nevystavujte nábytok trvalej vlhkosti a styku s vodou.
Po použití kúpeľňu riadne odvetrajte. Proti prípadnému zatekaniu do skrinky použite silikónový tmel.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | NIRONA |
| Rozmer | 57x51,5x43 cm |
| Šírka | 570 mm |
| Výška | 515 mm |
| Hĺbka | 430 mm |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Dub Mocca |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Hmotnosť / ks | 21.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913868764 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | béžová |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
149,08 €
Pri platbe vopred iba 141,00 €
expedícia do 8 dní
10,81 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
BELLA držiak uterákov na bok skrinky 250mm, čierna mat FA115NE
expedícia do 8 dní41,09 €
Pri platbe vopred iba 39,00 €
GODIVA umývadlo 58x44cm, liaty mramor, biela GU058
expedícia do 8 dní149,08 €
Pri platbe vopred iba 141,00 €
Mohlo by vás zaujímať
373,22 €
Pri platbe vopred iba 354,00 €
504,87 €
Pri platbe vopred iba 479,00 €
AVICE umývadlová skrinka 60x50x48cm, biela (AV065) AV065-3030
expedícia do 8 dní310,96 €
Pri platbe vopred iba 295,00 €


