SITIA umývadlová skrinka 56,4x70x43,4cm, 2xzásuvka, dub strieborný SI060-1111
SITIA umývadlová skrinka 56,4x70x43,4cm, 2xzásuvka, dub strieborný SI060-1111
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SI060-1111 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SITIA |
| Rozmer | 56,4x70x44,1 cm |
| Šírka | 564 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hĺbka | 441 mm |
| Farba | Šedá |
| Dekor | Dub strieborný |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Součást balení | Bez umývadla |
| EAN | 8590913936821 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | šedá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | stojící |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
106,38 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
LINDO bočný organizér, sada 2ks, 114x36x323mm, plast, antracit LD002
expedícia do 8 dní22,05 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
451,48 €
Pri platbe vopred iba 428,00 €
BELLA držiak uterákov na bok skrinky 250mm, chróm FA115
expedícia do 8 dní35,40 €
Pri platbe vopred iba 34,00 €
Mohlo by vás zaujímať
401,68 €
Pri platbe vopred iba 381,00 €
THEIA umývadlová skrinka 56,4x70x43,5cm, 2xzásuvka, borovica rustik (TH066) TH060-1616
na objednávku373,22 €
Pri platbe vopred iba 354,00 €
241,58 €
Pri platbe vopred iba 229,00 €


