NIROX zrkadlo v ráme 1000x600x28 mm, borovica rustik NX106-1616
NIROX zrkadlo v ráme 1000x600x28 mm, borovica rustik NX106-1616
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-NX106-1616 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | NIROX |
| Rozmer | 100x60x2,8 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 600 mm |
| Hĺbka | 28 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Borovica rustik |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | Otočné o 90° |
| Hmotnosť / ks | 11.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913893643 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
187,59 €
Pri platbe vopred iba 174,00 €
expedícia do 8 dní
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
3,60 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
skladom
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Velar L posuvný sprchovací kút 110 x 90 cm, matná farba, kartáčovaný nikel - 871-110-090-33-97
expedícia do 10 dní577,18 €
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1100x900mm, číre sklo, ľavé GT5690-11CL-CH
expedícia do 8 dní673,11 €
Pri platbe vopred iba 622,00 €


