NOBAL sklenené gravírované umývadlo na dosku, 49x38 cm, čierna
NOBAL sklenené gravírované umývadlo na dosku, 49x38 cm, čierna
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TY326 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BEAUTY |
| Rozměr | 49x12x38 cm |
| Šířka | 490 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 380 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Sklo |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnost / ks | 9.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913942402 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | černá |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká zátka, 10-80mm, ABS/chróm CV1232 59350
expedícia do 8 dní12,99 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Kovová podložka medzi umývadlo a dosku, výška 10mm, čierna mat TY6401B
expedícia do 8 dní15,47 €
Pri platbe vopred iba 15,00 €
KING umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, ABS/chróm 0595PR25K7
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Umývadlová batéria Grohe Essence New bez podomietkového telesa Cool Sunrise 19408GL1
expedícia do 4 dní286,86 €
37,82 €
Pri platbe vopred iba 34,00 €


