NORM keramické umývadlo 42x34cm, bez otvoru, biela ExtraGlaze 8685011
NORM keramické umývadlo 42x34cm, bez otvoru, biela ExtraGlaze 8685011
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8685011 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NORM |
| Rozměr | 42x14,6x34 cm |
| Šířka | 420 mm |
| Výška | 146 mm |
| Hloubka | 340 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 9.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590016893 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
GSI umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, biela PCS11
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
17,26 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Umývadlová batéria Hansgrohe Logis bez podomietkového telesa chróm 71256000
expedícia do 4 dní173,35 €
Rea Podomietková umývadlová batéria REA LUNGO Diamond Copper + BOX REA-B0540
expedícia do 12 dní94,40 €
Pri platbe vopred iba 92,00 €


