NORM keramické umývadlo 60x49 cm, oblé, biela ExtraGlaze 8645111
NORM keramické umývadlo 60x49 cm, oblé, biela ExtraGlaze 8645111
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8645111 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Séria | PURA |
| Rozmer | 60x18x49 cm |
| Šírka | 604 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hĺbka | 486 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Polkruh |
| Výbava | Držiak uteráka - doplnková výbava, ExtraGlaze |
| Hmotnosť / ks | 17.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8056590010730 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
159,74 €
Pri platbe vopred iba 152,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto-XF Sprchová zástena s rámom 150 x 202 cm, 10 mm priehľadná, čierna - 800-150-104-70-00-X
expedícia do 10 dní362,23 €
Mexen Kioto Sprchová zástena 150 x 80 cm, čierny rám, ružové zlato - 800-150-202-60-70-080
expedícia do 10 dní533,03 €
Mexen Kioto Sprchová zástena 150 x 30 cm, čierny rám, kartáčované zlato - 800-150-212-55-70-030
expedícia do 10 dní412,27 €


