NUBES keramické umývadlo 60x50cm, bez otvoru, biela mat 9631009
NUBES keramické umývadlo 60x50cm, bez otvoru, biela mat 9631009
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9631009 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| Rozměr | 60x19x50 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 20.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590018651 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
796,61 €
Pri platbe vopred iba 756,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať


