NORM keramické umývadlo 60x49cm, oblé, bez otvoru, biela ExtraGlaze 8645011
NORM keramické umývadlo 60x49cm, oblé, bez otvoru, biela ExtraGlaze 8645011
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8645011 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NORM |
| Rozměr | 60x18x49 cm |
| Šířka | 604 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hloubka | 486 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Půlkruh |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 17.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015160639 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
159,74 €
Pri platbe vopred iba 152,00 €
Mohlo by vás zaujímať
MIXONA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm MG042
expedícia do 8 dní124,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €
SPY podomietková sprchová batéria, 1 výstup, zlato mat PY41/19
expedícia do 8 dní198,88 €
Pri platbe vopred iba 189,00 €


