NUBES keramické umývadlo 40x32cm, brúsená spodná hrana, biela mat 96849109
NUBES keramické umývadlo 40x32cm, brúsená spodná hrana, biela mat 96849109
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-96849109 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| Rozměr | 40x16x32 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 320 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 8.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590017425 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.10-55mm, čierna CV1002B
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Neuzatvárateľná výpusť, mosadz/keramická zátka, biela mat PVC09
expedícia do 8 dní81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen CV22 doskový radiátor 900 x 900 mm, spodné pripojenie, 2056 W, biely - W622-090-090-00
expedícia do 10 dní197,75 €
Mexen CV22 doskový radiátor 900 x 3000 mm, spodné pripojenie, 6854 W, biely W622-090-300-00
na objednávku544,02 €


