NUBES keramické umývadlo 50x25cm, bez otvoru, pravé/ľavé, biela mat 9637009
NUBES keramické umývadlo 50x25cm, bez otvoru, pravé/ľavé, biela mat 9637009
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9637009 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Levá/pravá instalace - otvory pro uchycení jsou předpřipravené. Dle výběru strany uchycení je nutné je prorazit.
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| Rozměr | 50x13,5x25 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 135 mm |
| Hloubka | 250 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 12.1000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590017517 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
17,26 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
NUBES čelný držiak uterákov 40cm, čierna PANB40N
na objednávku127,72 €
Pri platbe vopred iba 121,00 €
Mohlo by vás zaujímať
KUBE X keramické umývadlo 50x47cm, brúsená spodná hrana, biela ExtraGlaze 94309111
expedícia do 8 dní266,48 €
Pri platbe vopred iba 253,00 €
337,64 €
Pri platbe vopred iba 320,00 €
223,79 €
Pri platbe vopred iba 212,00 €


