NUBES keramické umývadlo 50x40cm, bez otvoru, biela mat 9682009
NUBES keramické umývadlo 50x40cm, bez otvoru, biela mat 9682009
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9682009 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| Rozměr | 50x19x40 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 13.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590018859 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
NUBES čelný držiak uterákov 50cm, čierna PANB50N
na objednávku127,72 €
Pri platbe vopred iba 121,00 €
Mohlo by vás zaujímať
258,85 €
Pri platbe vopred iba 240,00 €
Mexen Leo 1-miskový granitový drez s odkvapkávačom a kuchynskou batériou Carla, biela - 6501-20-670700-50
expedícia do 10 dní255,51 €


