NUBES keramické umývadlo 60x40cm, 3 otvory, biela ExtraGlaze 9683311
NUBES keramické umývadlo 60x40cm, 3 otvory, biela ExtraGlaze 9683311
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9683311 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES |
| Rozměr | 60x19x40 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 17.7600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590018828 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
TURSI trojprvková stojanková umývadlová batéria bez výpuste, chróm TI017
expedícia do 8 dní426,59 €
Pri platbe vopred iba 405,00 €
519,08 €
Pri platbe vopred iba 492,00 €
Mohlo by vás zaujímať
88,98 €
Pri platbe vopred iba 85,00 €
Paffoni QUATTRO/Cruz QTV013 batéria sprchová podomietková termostatická, vr. podom. telesá
na objednávku328,46 €


