NUBES keramické umývadlo 60x40cm, brúsená spodná hrana, 3 otvory biela ExtraGlaze 96839311
NUBES keramické umývadlo 60x40cm, brúsená spodná hrana, 3 otvory biela ExtraGlaze 96839311
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-96839311 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES |
| Rozměr | 60x19x40 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 17.7600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015161247 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
GSI umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, biela PCS11
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
519,08 €
Pri platbe vopred iba 492,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Oceľový radiátor Mexen Flat CF33 600x500, boč. príp., 1100 W, antracit W433F-060-050-66
na objednávku208,21 €
Mexen Flat CF33 radiátor 600x1300, bočné pripojenie, 2861 W, biely W433F-060-130-00
expedícia do 10 dní329,58 €


