NUBES keramické umývadlo 70x40cm, brúsená spodná hrana, biela ExtraGlaze 96879111
NUBES keramické umývadlo 70x40cm, brúsená spodná hrana, biela ExtraGlaze 96879111
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-96879111 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES |
| Rozměr | 70x19x40 cm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 18.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590019597 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
NUBES čelný držiak uterákov 70cm, čierna PANB70N
na objednávku159,74 €
Pri platbe vopred iba 152,00 €
Mohlo by vás zaujímať
KUBE X keramické umývadlo 80x47cm, s odkladacou plochou vpravo, 3 otvory, biela 9456311
na objednávku405,24 €
Pri platbe vopred iba 384,00 €
277,16 €
Pri platbe vopred iba 263,00 €


