NUBES keramické umývadlo 80x50cm, bez otvoru, biela mat
NUBES keramické umývadlo 80x50cm, bez otvoru, biela mat
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9622009 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 80x19x50 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| EAN | 8052015164835 |
| Taric | 69109000 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 27.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
Mohlo by vás zaujímať
632,93 €
Pri platbe vopred iba 600,00 €
KUBE X keramické umývadlo 80x47 cm, s odkladnou plochou vľavo, biela ExtraGlaze 9457111
expedícia do 8 dní405,24 €
Pri platbe vopred iba 384,00 €

