NUBES keramické umývadlo 80x50cm, biela mat
NUBES keramické umývadlo 80x50cm, biela mat
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9622109 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 80x19x50 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| EAN | 8052015164842 |
| Taric | 69109000 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 27.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
.
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
832,18 €
Pri platbe vopred iba 789,00 €
Mohlo by vás zaujímať
NUBES keramické umývadlo 80x50cm, brúsená hrana, bez otvoru, biela ExtraGlaze 96229011
na objednávku412,35 €
Pri platbe vopred iba 391,00 €
369,66 €
Pri platbe vopred iba 351,00 €
431,95 €

