NUBES keramické umývadlo na dosku 40x35cm, cenere mat 978517
NUBES keramické umývadlo na dosku 40x35cm, cenere mat 978517
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-978517 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| Rozměr | 40x16x35 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 350 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 7.8500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590019979 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | šedá |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká zátka, 10-80mm, ABS/chróm CV1232 59350
expedícia do 8 dní12,99 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Neuzatvárateľná výpusť, mosadz/keramická zátka, cenere mat PVC17
expedícia do 8 dní81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen C22 doskový radiátor 500 x 1500 mm, bočné pripojenie, 2137 W, biely - W422-050-150-00
expedícia do 10 dní158,71 €
Mexen C21 doskový radiátor 900 x 700 mm, bočné pripojenie, 1243 W, antracit W421-090-070-66
na objednávku169,17 €
544,30 €


