NUBES keramické umývadlo na dosku 80x40cm, tortora mat 904005
NUBES keramické umývadlo na dosku 80x40cm, tortora mat 904005
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-904005 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| Rozměr | 80x14x40 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 23.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8057729350987 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | šedá |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Neuzatvárateľná výpusť, mosadz/keramická zátka, tortora mat PVC05
expedícia do 8 dní81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto-F Sprchová zástena s rámom 75 x 202 cm, 8 mm priehľadná, kartáčovaná pištoľovo sivá - 800-075-104-66-00
expedícia do 10 dní256,22 €
Mexen Kioto-F Sprchová zástena s rámom 75 x 202 cm, 8 mm priehľadná, chróm - 800-075-104-01-00
expedícia do 10 dní241,47 €
Mexen Kioto Sprchová zástena 75 x 70 cm, priehľadná, strieborná - 800-075-202-95-00-070
expedícia do 10 dní365,16 €


