NUVO keramické umývadlo pod dosku, 55x38cm, biela
NUVO keramické umývadlo pod dosku, 55x38cm, biela
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-50354 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 55x38 cm |
| Šířka | 550 mm |
| Výška | 195 mm |
| Hloubka | 380 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Pod desku |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 7.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913998157 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
NOLITA WC sedátko SLIM Soft Close, duroplast, biela 539101
expedícia do 8 dní170,06 €
Pri platbe vopred iba 161,00 €

