OASIS keramické umývadlo voľne stojace ø 40x89cm, agila
OASIS keramické umývadlo voľne stojace ø 40x89cm, agila
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AS408-43 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | OASIS |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 40x89,5 cm |
| Průměr | 400 mm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 895 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Hnědá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Na postavení |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| EAN | 8590913136009 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 15.1500 kg |
| Balení | 3 ks |
Príslušenstvo
26,51 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
1 284,71 €
Pri platbe vopred iba 1 187,00 €
Mohlo by vás zaujímať
1 081,70 €
1 094,05 €


